Belysning Övrig
21069
VÄGGLAMPETT, trä, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal.
VÄgglampett, trä, mjölby intarsia, 1930-40-tal.

Intarsia i form av eleganta kvinnor. H 58.

Tejp vid fästena. Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK