FIGURINER, 8 st, porslin, "Astrid Lindgren", Goebel.

H 9,5-17. Sju av dem med samlardokument samt orginalförpackningar.

Smärre slitage. En del med fotringsnagg. Förpackningar med slitage. Ronja med lagning.

Utropspris
6 000 SEK