210772

MATSERVISDELAR, 33 delar, porslin, "Skåne", Rörstrand.

Matservisdelar, 33 delar, porslin, "skåne", rörstrand.

13 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 förrättsassietter.

Slitage, enstaka nagg.

Utropspris
1 200 SEK