GLASSERVIS, 65 delar, "Nobel", Gunnar Cyrén, Orrefors.

10 champagnekupor, 11 rödvinsglas, 12 vitvinsglas, 6 snapsglas, 11 likörglas, 12 sherryglas, karaff samt ett par ljusstakar.

Smärre slitage, ett glas med sliten förgyllning.

Utropspris
8 000 SEK