PARTI PORSLIN OCH FLINTGODS, 6 delar, 1800/1900-tal.

Ostkupa med fat, l 21, fat på fot, dosa, litet fat, fruktknivar i ställ, vas, Royal Copenhagen, h 11,5.

Bruksslitage, smärre nagg.

Utropspris
1 200 SEK