PARTI SILVER, 22 delar, 1900-tal. Tot vikt ca 700 gram.

2 vaser, fat, cigarettetui, 3 servettringar, 6 punschbägare, skallra, servettställ, borste samt 6 gafflar. H 2-22.

Slitage. Smärre bucklor.

Utropspris
4 000 SEK