GRÄDDSNIPA, SOCKERSKÅL samt FAT, silver, M.H.Wilkens & Söhne, Bremen-Hemelingen, Tyskland, 1900-talets andra hälft. 239g

Förgylld insida. H 4-7. Fat L 20.

Slitage. Repor.

Utropspris
700 SEK