SOFFBORD, "Model 514"/"Governor Table", Poul Cadovius för France & Son, Danmark, brickmärkt.

Rutfanerad skiva i teak, brickmärkt. L 130, b 65, h 49.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK