PARTI BÖCKER, 6 st, konst, bla "Josabeth Sjöberg", Stockholm 1980.

Även bla "Gustaf Cederström" av Axel Romdahl, Stockholm 1935. Olika typer av band.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

186. Estrid Ericson, eller Josef Frank, spegel, modell "H2672", Firma Svenskt Tenn, 1950-60-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK