SERVISDELAR, 48 st, porslin, "Prunus" Stig Lindberg, Gustavsberg.

Nio tallrikar, fyra assietter, nio mindre assietter, åtta djupa tallrikar, nio kaffekoppar med fat, tre uppläggningsfat samt fyra uppläggningsskålar av olika storlekar, lockburk samt kanna.

Bruksslitage. En del med fotringsnagg. Två delar med smärre kantnagg. Tre extra kaffefat medföljer.

Utropspris
4 000 SEK