PARTI GLAS, 5 delar, bl a Bertil Vallien och Kosta Boda, sent 1900-tal.

Ljusstakar "Celeste", Anne Nilsson, Orrefors med gröna ben, 2 vaser, flaska. H 14-37.

Slitage, repor.

Utropspris
1 200 SEK