PARTI LEKSAKER, 3 delar, bla Wilesco, 1950-60/70-tal.

Ångmaskin, bandsåg, polismotorcykel med fjärrkontroll. Originalförpackningar medföljer till bandsågen och ångmaskinen. Motorcykeln från Bandai, Japan. L 13-30.

Skador. Rostangrepp.

Utropspris
1 000 SEK