COSTER, silver, Henry Chawner, London, 1791.

Konturerad genombruten kant. Graverad dekor. Graverat monogram. Diam ca 13, H 5.

Slitage. Smärre bucklor. Repor. Anlöpningar.

Utropspris
1 200 SEK