TESERVISDELAR, 9 st, glas, Wilhelm Wagenfelt för Jenaer Glaswerke, Jena, Tyskland, 1900-talets andra kvartal.

Tekanna, 3 gräddkannor, 3 koppar med fat, 2 muggar med fat. 2 extra muggar medföljer.

Enstaka nagg.

Utropspris
1 500 SEK