MEDALJER, 3 st, bl.a silver, Sverige 1800-tal.

"Konst-Utställningen i Stockholm 1866", "Oscar II Sveriges och Norges Konung 70 år", Minnesmedalj över Eric Dahlberg i senare prägling från 1800-talet. Diam 2,8-5,7.

Slitage, repor.

Utropspris
1 200 SEK