MATSALSGRUPP, 13 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålad.
Stolar, tio st.
Matsalsbord, diam 110, h 72. Tre iläggsskivor à 40.
Skänk, l 170, b 47, h 81.
Skåp, l 118, b 46, h 172.

Bruksslitage. Repor, färgfläckar. Ett par stolar med förstärkningar.

Utropspris
5 000 SEK