FRIMÄRKSALBUM, 3 st, Sverige, DDR, England, Australien, USA, Ungern,Tjeckoslovakien mfl. 1900-tal.

Blå pärmar.

Slitage och ett album trasigt i ryggen.

Utropspris
600 SEK