OKÄND KONSTNÄR. Kolteckningar, 2 st. Varav en sign. o dat. - 30.

Porträtt av dam resp barn. Bildstrl. 30x23, resp. 32x51

Smärre slitage. Ett blad något för litet för passepartout.

Utropspris
1 500 SEK