PARTI LEKSAKER, 14 delar, bl a Schuco. 1900-talets mitt.

Modelltåg, 2 kartonger, Tyskland. Modellbil, Dux. Lastbil, Tipp & Co. Pansarvagn, Gama. Garage, Esso. Båtar, 2 st, varav en Japan. Lastbil med lyftkran, Japan. Bil, Fex 1111, Schuco (i kartong). Bil, Akustico 2002, Schuco. Bil, Mirakocar 1001, Schuco. Ambulans, Schuco. Racerbana, "Skarpnäck", Ilab.

Skador, slitage. Delar saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK