SERVISDELAR, 11 st, "Musselmalet", porslin, Kongl Dansk samt Bing & Gröndahl.

Gräddkanna, halvblond Kongl Dansk, h 10.
Kaffekanna, halvblond Kongl Dansk, h 12.
Tekopp med fat, halvblond Kongl Dansk, h 8 resp diam 16.
Assietter, 5 st, halvblond Kongl Dansk, diam 17.
Fat, helblond Kongl Dansk, h 23.
Kaffekoppar, 2 st, med fat 5 st, Bing & Gröndahl, h 6 resp diam 14.

Ett fat till kaffekopp med nagg från Bing & Gröndahl medföljer samt sockerskål med spricka i lock halvblond från Kongl Dansk. I övrigt smärre bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK