Smycken
218563

SMYCKEN, 4 st, 18k guld med diamanter och pärlor, 1879-1900-talets mitt. Tot ca 30 gr.

Medaljong med plats för foto och kedja. 2 broscher med briljantslipade diamanter och orientaliska pärlor. Kedja. H 2,5-5. L kedjor 42.

Medaljong med bucklor. Brosch med lagning.

Utropspris
2 000 SEK