PARTI MODELLTÅG, ca 60 delar, bl.a. Märklin. 1900-tal.

6 st större lok samt 2 st mindre. L ca 5-18
15 st större rälsdelar samt 18 st mindre.
15 vagnar samt 3 mindre. L ca 5,5-20.
Tågmiljö i plast. L 19, h 7, b ca 9.
Med 2 st tillhörande transformator.
De flesta delar i originalkartonger.

Slitage, repor, trasiga mindre delar.

Utropspris
6 000 SEK