SPEGEL MED KONSOLBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal

Konsolbord med nedåt avsmalnade kopplade ben. Dekorerat med girlander och lagerkrans. Röd sten skiva. Rektangulär form krönt med dekor av sidenrosett, spegelns överdel med romantisk bild. Konsol, L 50, b 26, h 80. Spegel 156x48

Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK