MEDALJER, 4 st, vitmetall, brons, silver, Sverige, Danmark resp Ryssland, 1800-1900-tal.

Bla Stockholms stads förtjänstmedalj och Industriutställningen i Stockholm 1866. Diam 3,5-6.

Slitage.

Utropspris
1 800 SEK