PARTI STOCKHOLMSLITTERATUR och FOTO/VYKORTSALBUM, 5+14 delar.

"Stockholms bilder 1523-1923", franskt band. Vykorts- och fotoalbum. Gösta Selling, "Esplanadsystemet och Albert Lindhagen. Stadsplanering i Stockholm åren 1857-1887". "Stockholmskvarter", Björn Hasselblad. "Sjöfartsstaden Stockholm", Samfundet S:t Erik. 14 delar div häften och kartor.

"Stockholms bilder" med skador och slitage på pärmen, framsida och baksida lösa. I övrigt slitage.

Utropspris
1 000 SEK