Madeleine Pyk – en samling F769

TENORSAXOFON, Dolnet "Bel Air", Paris 1954.

Mässing, graverad dekor, pärlemorknappar. Munstycken medföljer. I väska märkt Dolnet, Paris. L 76.

Bucklor. Krackelerad "film" på ytan.

Utropspris
1 500 SEK