SERVIS, 58 delar, porslin. Märkt Limoges Haviland France.

14 tallrikar, 12 små skålar, 5 uppläggningsfat, 12 tekoppar med fat, 12 moccakoppar med fat, såsterrin, terrin samt kanna. Rosa och förgylld dekor.

Nagg, smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK