TESERVIS, 57 delar, porslin. Bavaria.

Tekanna, sockerskål, gräddkanna, 13 assietter, 11 assietter mindre, 6 askfat, 12 tekoppar med fat, 5 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, 5 moccakoppar med fat. 4 extra kaffefat, ett extra moccafat.

Blomdekor och förgyllning.

Nagg.

Utropspris
800 SEK