PARTI SILVER, 6 delar, Ryssland, Tjeckoslovakien, Sverige, 1800/1900-tal. Tot vikt ca 300 gram.

Skål på fot H 3 ryska stämplar Moskva, fat på kulfötter H 2 svenska stämplar, luktdosa H 4 otydliga stämplar, cigarrettetui med rutdekor, utländska stämplar forna Tjeckoslovakien 1920-40-tal,
L 10,5. Fällkniv i fodral, fodral ej silver, L 7-7,5. Spänne,med svenska stämplar, L ca5.

Skador, slitage.

Utropspris
2 000 SEK