Egenhändiga signerade bilder av Joe Louis, Jake la Motta, Jack Dempsey, 14 x 9, 14 x 11, 20 x 9. Menu från Dempsey´s Corner New York, 28 dec 1935, egenhändig signatur av Jack Demsey. Bladstorl 32 x 22. Brev med kuvert, egenhändigt signerat av Nat Fleischer.
Slitage, veck, fläckar. En bild med större skador.