PICKNICKVÄSKA, Brexton, England, 1950-tal.

Röd picknickväska innehållande 4 tallrikar och 4 kaffekoppar med fat i porslin med dekor av blommor och fåglar. 4 matknivar, 4 matgafflar, en brödkniv samt 4 kaffeskedar.
2 smörgåslådor, en burk med lock, en behållare för tandpetere och 4 glas i plast. 3 glasburkar med lock. En termos.

Smärre slitage, enstaka mindre skador.

Utropspris
2 000 SEK