22405
SKÅLFAT, ett par, silver, C G Hallberg, Stockholm 1922, importstämplar.
SkÅlfat, ett par, silver, c g hallberg, stockholm 1922, importstämplar

Närmast kvadratiska med profilerad kant och dekor av knäckar. L 22.

Smärre repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK