JUSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur, brons, sign o numr 49/1000.
Komposition. H 8 inkl sockel.
Anlöpningar, repor, slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK