OKÄNDA KONSTNÄRER, teckningar, 2 st, italiensk skola, 1500- resp 1600-tal.

Rödkrita, studie av manshuvud. 16x16,5. Tusch och akvarell, arkitekturstudie, 23x5.

Rökkrita monterad på papper. Arkitekturstudie skadad och beskuren. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK