BESTICK, servisdelar, 60 st, silver, "Greque", mest Lars Larson & Co, Göteborg 1860-70-tal. Totalvikt ca 3500 gram..

12 matgafflar, 12 matskedar, 16 bordsskedar, 12 teskedar, 6 fruktknivar, såsslev, senapssked.

Slitage, flertalet med monogramgravyr.

Utropspris
10 000 SEK