SKÅL, silver, GEWE, Malmö, 1967, ca 125 gr.

Genombrutet bräm, på fyra fötter. H 5,5 diam 15,5.

Ristning på undersida. Mindre bucklor.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

372. Ann-Mari Forsberg, vävnad, "Blå crocus", gobelängvariant, ca 92,5 x 31 cm, signerad AMF.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
7 000 SEK