PARTI LEKSAKER, 3 st, Sportbil och symaskiner 2, Japan, Tyskland, 1950-70-tal.

Sportbil Jaguar E-Type, Japan, batteridriven, L 27. Symaskiner 2st, Regina röd- och vitlackerad, med originalkartong, Casige, grön metallicfärg, märkt Germany British Zone. Båda med handvev. Båda L 20.

Bruksslitage. Mindre rost.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

312. Harald Notini, bordslampa, modell "15487 A", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1940-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
8 000 SEK