BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, 105 delar, "Uppsala", MGAB. 1960-tal.

12 matknivar, 13 matgafflar, 12 förättsgafflar, 13 förättsknivar, 14 kaffeskedar, 12 skedar mindre, 11 skedar, 6 smörknivar samt 12 serveringsbestick i olika storlekar.

Slitage.

Utropspris
15 000 SEK