SMYCKEN, 4 st, silver, bl a med tigeröga, 1960-tal. Tot ca 85 gr.

Armring med tigeröga, Stockholm, 1961, diam 6. Brosch med tigeröga, Vicson, 1965, diam 3. Brosch med emalj, Erik Magnussen, Danmark, l 6. Hänge med hind, h 5.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK