Hel- och halvfranska skinnband. Även "Målare Lexicon til begagnande såsom handbok för konstidkare och taflesamlare" av Fredrik Boye, Stockholm 1833, "Caprichos von Goya", München tidigt 1900-tal.
Slitage, ej genomgångna.