BESTICK, silver, 21 delar, bla GAB och CG Hallberg Stockholm, mestadels 1800-1900-tal, tot vikt ca 505g.

Dessertskedar Gammal Fransk 11, smörgåsgafflar Spetsig svensk 6, bordsgafflar olika modeller 4. En bordsgaffel Gammal fransk i nysilver av A.G. Dufva medföljer.

Med gravyr, slitage, skador, enstaka med bucklor.

Utropspris
1 500 SEK