23119

SYSILKELÅDA, Gütermanns Nähseide, 1900-tal.

Sysilkelåda, gütermanns nähseide, 1900-tal.

Fjäderförsedda trådhållare i trälåda.
L 48.

Saknar glaslucka, smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK