MATSERVIS, flintgods, Rörstrand, Excellens, 24 delar.

Skålfat, såskanna, 2+2 uppläggningsfat, 6 assietter, 12 tallrikar.
5 omärkta kaffekoppar med fat medföljer.

Slitage, några delar med krackeleringar och sprickor.

Utropspris
500 SEK