BESTICK, 50 delar, silver och stål, "Anitra", Norge, 1900-tal. Tot ca 1630 gr.

Matknivar 4, bordsknivar 4, smörgåsknivar 12, blad i stål Theodor Olsens. Bordsgafflar 10, smörgåsgafflar 2, dessertskedar 6, kaffeskedar 12.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK