DOCKOR, 2 st, Tyskland, tidigt 1900-tal. Varav en Armand Marseille, biskvi, modell 542 - 3 3/4.

Även en docka av celluloid. L 60 resp 50.

Bruksslitage. En docka med skador på händerna samt den andra med spricka på foten.

Utropspris
2 000 SEK