LEKSAKSBILAR, 3 st, bl.a. Gama och Arnold, Tyskland, 1940/60-tal.

Lastbil med tippflak och skopa. Lackerad plåt. Gama. L 28. Polisbil "Candidat", Arnold, US Zone, Germany. Lackerad plåt. L 25. Rödlackerad sedan, batteridriven. Märkt "B" Made in Japan. L 35. Miniatyrlok, Fleischmann medföljer.

Slitage.

Utropspris
1 200 SEK