MÖBELGRUPP, 11 delar, allmoge, trol. Norge, 1900-tal.

Soffa, l 150, bord, L 66, b 66, h 73, 8 stolar och skänk, l 115, b 45, h 110. Kurbitsmåleri av blommor mot blå botten. Skänk daterad 1908.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK