FOTOGRAFI, VYKORT och BOK, föreställande bl.a. Ingmar Bergman, Ingrid Bergman och Max von Sydow.

Signerat vykort av Max von Sydow, fotografi med Ingrid Bergman och Ingmar Bergman med egenhändig sign. och stämpelmärkning á tergo från Studio Lipnitzki, 40, Rue du Colisée, samt boken "Ingmar Bergman, et ses Films", av Jean Béranger.

Ej genomgången bok. Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK