Signerat vykort av Max von Sydow, fotografi med Ingrid Bergman och Ingmar Bergman med egenhändig sign. och stämpelmärkning á tergo från Studio Lipnitzki, 40, Rue du Colisée, samt boken "Ingmar Bergman, et ses Films", av Jean Béranger.
Ej genomgången bok. Smärre slitage.