BESTICK, 13+13, silver, "Kungsholm" resp "Olga", mest CG Hallbergs, 1800-1900-tal. Totalvikt ca 670 gram.

6 smörgåsgafflar, 6 smörgåsknivar, smörkniv. Rostfria blad. Såsslev, 12 mockaskedar.

Slitage, såssleven med monogramgravyr.

Utropspris
1 800 SEK