233761

BORDSLAMPA, Royal Copenhagen, 1900-talets första hälft.

Bordslampa, royal copenhagen, 1900-talets första hälft.

Med silverinfattning. Total H 60.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK